sobota 4. ledna 2014

Tak to začalo...

     Každý, kdo, ať už náhodou, cíleně či snad z donucení, zavítá na tuto stránku, se bude jistě zajímat, o co tady jde. Inu, po velmi dlouhé době jsem se rozhodl založit si blog a v něm si vylévat své umělecké srdíčko. Tohle je takový můj pokus prorazit do literárního světa a dát lidem vědět, že se snad někde rodí slibná a perspektivní hvězdička české fantasy literatury.

     Tak tak, o tom to tady bude. Fantasy. Konkrétně projekt, který plánuji, by měl být jakýmsi parodickým okénkem do světa fantasy. Vezmu si na paškál ty největší klišé a otřepané stereotypy fantasy světa a pokusím se je nejen humornou, ale i trochu přiostřenou formou podat čtenářům tohoto blogu (kteréžto číslo se bude doufám rozrůstat). A s největší pravděpodobností se neomezím pouze na fantasy, ale budu ve svém díle vytvářet odkazy prakticky na cokoliv, co mě napadne.

     Co mě vlastně opravňuje k takovému kroku? Kreativnímu psaní se jako koníčku věnují už více než sedm let a za tu dobu jsem ušel poměrně dlouhou cestu (aspoň tedy podle mého skromného názoru). Mým snem je stát se alespoň polo-profesionálním spisovatelem a tohle vidím jako dobrou příležitost odprezentovat něco ze své tvorby. Třeba se na to někdo chytí. ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat